مهندس جوادی در آئین تکریم و معارفه شهردار باغشاد مطرح کرد: جذب سرمایه گزار از الزامات پیشرفت و توسعه شهری.

مهندس جوادی در آئین تکریم و معارفه شهردار باغشاد مطرح کرد:
جذب سرمایه گزار از الزامات پیشرفت و توسعه شهری.

آئین تکریم و معارفه شهردار باغشاد با حضور مسئولین استان و شهرستان در محل حسینیه حضرت آیت ا… مدیسه ای شهر باغشاد برگزار گردید.
مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام ا… مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید.در ادامه دکتر رحیمی ریاست شورای اسلامی شهر باغشاد اولین سخنران جلسه بود که ضمن خوش آمد گویی به حضار در جلسه و تقدیر از حضور ایشان به برخی از مشکلات شهر باغشاد اشاره نمود و اظهار امیدواری کرد که با همدلی و همکاری مسئولین نهادهای ذیربط در سطح استان و شهرستان مشکلات مذکور رفع گردد تا سرعت رشد و تعالی شهر باغشاد شتاب بیشتری بگیرد.

در ادامه مراسم بخشدار مرکزی لنجان ، دکتر حسینی منجزی به سخنرانی پرداخت.وی در سخنان خود به بخش هایی از نامه های امیرالمومنین به مسئولین اشاره کرد در سپس به تشریح جنیه های عملی و شیوه های تحقق اقتصادی پرداخت و گفت : در مقطع کنونی لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرداری ها بیش از پیش احساس می گردد و مدیریت شهر باید این مسئله را در راس اولویت های کاری خود قرار دهد.

معاون محترم امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان سومین سخنران مراسم بود. شهرضا ضمن تشریح برخی از جنبه ها و نقاط قوت شهر باغشاد به ارائه برخی از آمار و اطلاعات شهری باغشاد اشاره کرد و گفت :باید مسئولین شهری شاخص های موجود فعلی را با همت مضاعف ارتقا بخشند.

آخرین سخنران جلسه مهندس جوادی ،شهردار جدید باغشاد بود.وی از تلاش ها و زحمات شهردار اسبق ، مهندس صدیقی تقدیر و تشکر نمود و سپس به تشریح برخی از برنامه های پیش رو در دوره فعلی اشاره کرد.وی در بخشی از سخنان خود به لزوم جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی به عنوان یکی از راهکارهای توسعه اقتصادی ، تحقق اقتصاد مقاومتی و پیشرفت و توسعه شهر باغشاد تاکید کرد.

در پایان این مراسم پس تقدیر از زحمات محمد صدیقی به عنوان سرپرست شهرداری باغشاد ،حکم شهردار باغشاد که توسط استاندار اصفهان ، مهندس مهرعلیزاده تنفیذ گردیده بود قرائت و با حضور مسئولین به مهندس جوادی اهدا گردید.96/9/9
@Baghshad