طی حکمی از سوی وزیر کشور درجه شهرداری باغشاد از رتبه “یک” به “سه” ارتقاء یافت

شهردار باغشاد گفت: طی حکمی از سوی وزیر کشور درجه شهرداری باغشاد از رتبه “یک” به “سه” ارتقاء یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلای شهر باغشاد ، مهندس محسن جوادی اظهار کرد: درجه شهرداری باغشاد پس از 4 سال با دو درجه ارتقا از رتبه یک به رتبه سه رسید که این توفیق با همکاری و همدلی مدیریت عالی استان و در نتیجه تلاش‌های روزافزون پرسنل زحمتکش شهرداری و تعاملات سازنده اعضای محترم شورای اسلامی شهر باغشاد بوده است.

وی عنوان کرد: مدارک و مستندات درجه‌بندی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بررسی و پس از تنفیذ دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور ،حکم ارتقاء درجه این شهرداری طی نامه‌ای به شماره 185978 به استاندار محترم اصفهان ابلاغ گردید.

مهندس جوادی اعلام کرد: جمعیت، درآمد بودجه سالانه شهرداری، امکانات، قابلیت و توانایی‌های خدماتی و عمرانی در توسعه شهری و موقعیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در ارتقاء درجه شهرداریها تاثیرگذار است.

شهردار باغشاد افزود: درجه بندی شهرداریها ملاک عمل برای تعیین نمودار سازمانی، پست‌های اداری، تعداد معاونت‌ها، مناطق، سازمان‌ها، ادارات، حدنصاب معاملاتی، شرایط احراز سمت شهردار، دریافت اعتبارات ملی قرار می‌گیرد.

مهندس جوادی در پایان گفت: امیدواریم با ارتقاء دو درجه ای شهرداری و اجرای طرحهای مختلف عمرانی و خدماتی ، بتوانیم گامی بلند در توسعه و آبادانی شهر باغشاد برداریم.


@Baghshad