دیدار صمیمانه شهردار باغشاد با بازیکنان تیم فوتبال آیت الله مدیسه ای شهرداری باغشاد

📸 دیدار صمیمانه شهردار باغشاد با بازیکنان تیم فوتبال آیت الله مدیسه ای شهرداری باغشاد

🔻دکتر میثم بکتاشیان در این جلسه ضمن تقدیر و تمجدید از عملکرد بازیکنان تیم گفت : اگر چرخ فرهنگ به حرکت در آید به دنبال آن چرخ اقتصاد و عمران شهر نیز حرکت خواهد نمود.وی وجود تیم های ورزشی در رشته های گوناگون را موجب پویایی و نشاط عمومی شهر دانست و تاکید کرد که سیاست شهرداری باغشاد حمایت و همراهی تمام قد از معقولات فرهنگی و ورزشی است.

🔻وی در ادامه گفت : افتخار آفرینی و حضور تیم های ورزشی و ورزشکاران شهر باغشاد با نام این شهر آوازه شهر باغشاد را بر گستره این مرز و بوم و در عرصه های جهانی بیش از پیش طنین افکن خواهد نمود که این مورد بخشی از دیپلماسی ورزشی و در راستای تحقق سیاست برندسازی شهری شهرداری باغشاد می باشد.

🔻شهردار باغشاد با اشاره به اینکه توسعه متوازن فضاهای ورزشی در راستای توسعه ی پایدار شهری در دستور کار این شهرداری قرار دارد تاکید کرد امکانات موجود جواب گوی ظرفیت ها و استعدادهای بالقوه ی این شهر نیست.چرا که با توجه به جمعیت باغشاد و سرانه ناچیز فضای ورزشی تعداد قهرمانان منطقه ای و ملی این شهر چشم گیر و قابل ستایش بوده است.

🔻در پایان این گفت و گوی صمیمانه بازیکنان به بیان مسائل و مشکلات موجود در حوزه فرهنگ و ورزش شهر پرداختند. علی ایمانی کاپیتان تیم فوتبال آیت الله مدیسه ای شهرداری باغشاد نیز ضمن قدردانی از حمایت های دکتر بکتاشیان و دیگر مسئولین شهری اظهار امیدواری کرد به لطف خداوند ،همت بازیکنان جوان ، با انگیزه و سخت کوش تیم افتخار دیگری را برای شهر باغشاد رقم خواهیم زد.

#باغشاد
#ورزش_باغشاد
#شهرداری_باغشاد
#مدیریت_جهادی
#میثم_بکتاشیان
#شهردار
#تیم_فوتبال_آیت_الله_مدیسه_ای_شهرداری_باغشاد
#روابط_عمومی

لطفا اخبار شهرمان را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید:

Please visit our page on Instagram: Baghshad_ir

@Baghshad