پيام شهردار باغشاد به مناسبت روز هاي شوراها ، كارگر و معلم

بسم الله الرحمن الرحيم

💠 روزهايي كه با نام و ياد معلمين دلسوز و انسان ساز، كارگران سخت كوش، شوراهاي متعهد و كارگشا نام گزاري گرديده اند هريك به خودي خود از برجسته ترين روز ها در تقويم میهنمان است.

🔸️شغل اساتيد و معلمين اين مرز و بوم حقيقتا شغل پیامبران است چرا كه كار آنها انسان سازي و پرورش فطرت هاي پاك است و تمامي اقشار در هر مقام و منزلتي مديون و مرهون مجاهدت اين قشر نجيب و فرزانه هستند. زنده و مانا باد ياد و خاطره استاد فرهيخته شهيد مرتضي مطهري و تمامي سالكان سلوك ايشان خاصه مدرسين اين سرزمين شهيد پرور.
كارگران شريف و زحمت كش ما در سالي كه ((رونق توليد)) نامگذاري گرديده است شاخص ترين و محوري ترين نقش را در استقلال اقتصادي و بالندگي بنيان هاي رشد و تعالي اين مرز و بوم ايفا مي كنند.

🔸️اينجانب به نوبه خود با تاسي از فخر كائنات حضرت محمد مصطفي (ص) دست يكايك اين قشر غيور و عزتمند به ويژه كارگران شريف شهرداري باغشاد را مي بوسم و از ايزد منان آرزوي قوام خدمت رساني اين عزيزان را دارم.

🔸️در پايان لازم است از تلاش هاي مجدانه و رهنمودهای مدبرانه شوراهاي شهر در سراسر ميهن اسلامي ايران كه در سازندگي و بالندگي شهرها نقشي كليدی و اساسی ايفا مي كنند تقدير و سپاسگزاری نمايم.

🔸️اميدوارم در ظل توجهات امام عصر حضرت بقيه الله الاعظم ارواحنا فداه تمامي خادمان و خدمتگزاران متعهد و و ساعي مويد ، محفوظ و منصور باشند.
ميثم بكتاشيان-شهردار باغشاد

#میثم_بکتاشیان
#شهردار_باغشاد
#روز_معلم
#روز_کارگر
#رونق_تولید