تقدیر جمعی از شهروندان باغشاد از مهندس صدیقی

تقدیر جمعی از شهروندان باغشاد از مهندس محسن صدیقی :

ایران کوچکیم که در صحنه ی جهان
آوای عشق مردم ما ماندگار شد
باید نوشت در دل تاریخ این دیار
این شهر همچو شبنم مست بهار شد

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس یگانه معبودی راست که بر ما منت نهاد تا شاهد انسان هایی از جنس مردم باشیم که در راه خدمت برای اعتلای نظام مقدس جمهوی اسلامی ایران با نشاط و استوار در کنار مردم گام بر می دارند.
اندیشه، خرد و خدمت شما شهردار گرامی شهر باغشاد هیچگاه از یاد ما شهروندان نخواهد رفت.
چه بسیار زمان هایی که در تاریخ این کشور رشد و توسعه شهرهای پرشکوه را ،در جمهوری اسلامی ایران مدیون تلاش های گسترده و عمیق شما انسان های بزرگ بودیم یعنی مردانی اسطوره از جنس تاریخ.

شما از تبار آن دسته از مردان نیک روزگار هستید که ادعایی ندارند و از جنس آدمیت هستند و کلامشان انسانیت،رفتارشان صمیمیت و کردارشان امنیت است و آسایش را به همراه دارند .
کسانی که وجودشان مانگار است و نسل به نسل می چرخد و نقشی یگانه بر صفحه ی این ملک می گزارد.
ای از تبار بزرگان و شهر داران این دیار
از زیبایی ورودی شهر که با گل های بنفشه آمیخته شده است،تا بلواری که با تمثال شهیدان ،غرور و همت مردان این خطه را به رخ می کشد گرفته تا پارک کوچکی که پر می شود از قهقه های کودکانه،همه و همه قطره ایی از دریای بی کران خدمات شماست.

هنگامی که به گذشته این شهر می اندیشم و امروزش را می نگرم آن وقت است که باور می کنم هنوز هم می توان بوی آبادی هخامنشی را از دستان پر مهر انسان ها استشمام کرد.
چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درست کاری در کمترین زمان ،بزرگترین تحول را ایجاد می کنند.
آنان عمر خود را در سنگر خدمات گذراندند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران به بهترین نحو، شهر را مدیریت کردند.

این جنس آدمیان با وجود اینکه در شرایط سخت و تگناهای شدید مالی قرار گرفتند که پیش بینی می شد بسیاری از پروژه های عمرانی متوقف گردد ،اما خداوند را شاکریم که با تدابیر و اقدامات جسورانه شما، ما شهروندان شاهد رشد و پیشرفت روز افزون این شهر بوده ایم.
درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق و مخلوق را به همراه داشته است.

جناب آقای مهندس صدیقی:

سابقه خدماتی حضرت عالی و اعضای محترم شورای اسلامی در ایران کوچک یعنی شهر باغشاد، مزین به سوابق درخشان و خدمات شگرفی بوده و مردم آگاه و متدین شهر باغشاد از آن مطلع اند.
ما مردم ولایتمدار شهر باغشاد در راستای این خدمات ارزشمند، بابت مدیریت شهر و سازماندهی و پیگیری مشکلات مردم در تمامی زمینه ها بخصوص کارهای عمرانی- خدماتی‌، فضای سبز مجموعه فرهنگی و قبور مطهر شهیدان گمنام و بنر های زیبایی که مزین به سخنان پیامبران اسلام و جمله واره هایی در راستای توسعه‌ای فرهنگی و اجتماعی شهر ،کمال تشکر را داریم و باز می گوییم و نشان می دهیم که ایرانی همیشه قدر دان است و شاکر.

بدینوسیله از حمایت های صمیمانه ، همکاری و تعامل همه اعضای محترم شهرداری باغشاد علی الخصوص جناب آقای مهندس صدیقی شهردار محترم باغشاد که در اجرای برنامه های عمرانی – خدماتی و بویژه رفع سد معابر از خیابان و پیاده روها که بسیار جهد و تلاش کردند ،نهایت سپاسگزاری و امتنان را به حضور گرانبهایتان ابراز و خدمتگزاری تان را افتخاری بس بزرگ برای شهروندان می دانیم.

لذا ضمن احترام مجدد، به پاس زحمات بی شائبه و شبانه روزی کلیه اعضای خدوم شهرداری که در راستای آبادنی شهر و دیارمان، خستگی ناپذیر بودند و غيرت را سرلوحه‌ي كار خود قرار دادند تا پيش قراولان رفع محروميت از سيماي شهر باشند و در اين زمينه گام‌هايي هر چند كوچك اما با نيتي بزرگ برداشتند تا شايد مورد رضايت ما شهروندان كه همان رضايت حضرت باري‌تعالي ست قرار گيرد ،قدردانی نموده و از درگاه ایزد لایزال برایشان سلامت ، سعادت و توفیق خدمت رسانی دوباره را خواستاریم.

ما شهروندان گرامی شهر باغشاد، باور داریم که با همراهی و مشارکت آگاهانه شما می توان بر تمام سختی ها و مشکلات فائق آمد .
و ما مردمان زنده رود از شهری کوچک با مردمانی بزرگ در راه رفع مشکلات فرا روی شما لحظه ای از تلاش شبانه روزی دریغ نخواهیم کرد.
به امید آنکه بهشتی کوچک و جاودانه از جنس جنت الهی را در کنار رود ماندگار تاریخ یعنی زاینده رود داشته باشیم موسوم به باغشاد.

و من الله توفیق
والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته

از طرف جمعی از شهروندان

@Baghshad